Uzun Dönem Kiralama

1-Soru; Yıllık ( 12 Ay ) araç kiraladım 10 ay sonra işim bitti kiralık aracı iade edebiliyor muyum?
Cevap; Geriye kalan 2 aylık ödemeyi yaptıktan sonra isterseniz iade edebiliyorsunuz. 6 ay içerisinde ( yüksek sezon hariç ) kalan 2 aylık kiralamayı tek bir seferde kiralama yapma şartı ile kullanabiliyorsunuz.

2-Soru; Yıllık kiralama da sıfır arabamı alıyorsunuz?
Cevap; Kiralama Süresi en az 2 yıl ise talep edilen her türlü marka ve model sıfır araçlar alınabiliyor, Daha az süreler için mevcut havuzdaki araçlar üstünden teklifler veriliyor.

3-Soru; Fiyat teklini nasıl alırız?
Cevap; Web sayfamızdan şirket bilgileri ve iletişim bilgilerini tam ve eksiksiz talebinizle birlikte iletirseniz yetkili personellerimiz hızlı bir şekilde size ulaşacaklardır.

4-Soru; Şirketimize Araç kiralamanın ne yönlerden faydası olur?
Cevap; Kıssaca, Bankadaki kredi limitlerinizi kendi işleriniz de kullanırsınız, Araçların bakım ve diğer her şeyi ile uğraşmaz komple bir departman yükünü ortadan kaldırırsınız, Şirket personelinizin sahadaki risklerinin büyük bir kısmını şirketinizin üstünden atarsınız, Araç Satın aldığınız zaman vergi yönünden kullanılamayan bir çok gideri rahatlıkla kullanırsınız. Bizce en önemli getirisi olarak kiralama yapan şirket kendi işleriyle daha çok meşgul olarak diğer şirketlerden daha çabuk, kolay başarıya ulaşacaktır / ulaşmaktadır. Bu durumun maddi olgularla değeri ölçülemez düşüncesindeyiz.

5-Soru; Kiraladığımız araç kaza ya da arıza yaptı, Yerine araç veriyor musunuz?
Cevap; Evet veriyoruz. 2 iş günü içerisinde arıza yada kaza hasarı tarafımızdan giderilmez ise kiralık aracın yerine hemen tedarik bir araç veriyoruz.

6-Soru; Arıza yada Kaza sonucu tedarik araç aldık, fakat aldıktan sonra servis yetkilileri yada yetkili kolluk kuvetleri arızanın kullanıcıdan kaynaklı olduğu yada hasarlı kazada tam kusurlu olduğu raporunu verdi. tedarik aracın kullandığımız için herhangi bir ücret alıyor musunuz? Ücret ne kadar oluyor?
Cevap; Evet alıyoruz. Bu durumda Arıza yada Hasar ücretinide ödüyorsunuz. Tedarik aracın günlük ücreti liste fiyat üzerinden hesaplanıyor.Kiralama uzun dönem ise kiralık aracın aylık fiyatını 30'a bölüp 3 ile çarpıyoruz.

Telefon Whatsapp Konum