Diğer Bilgiler

1-Soru; Kiralarken istenilen belgeler nelerdir? Ehliyetimin yanımda olması gerekiyor mu?
Cevap; Kredi kartı, E-Devlet şifresi, Ehliyet ve vatandaşlık numarası yeterlidir. Ehliyet fotokopisi olsa dahil kabul edilmiyor. Ehliyetiniz kesinlikle yanınızda olması gerekiyor. Üzerinde vatandaşlık numarası yazan; Ehliyet ya da Kimlik beyan etmeniz gerekiyor.

2-Soru; Kredi kartı yoksa nasıl kiralama yapabilirim?
Cevap; E-Devlet bilgilerinizle kiralama yapabiliyorsunuz.

3-Soru; Kiralık Aracı Dolu depomu teslim ediyorsunuz?
Cevap; Dolu depo teslim etmiyoruz.

4-Soru; Kilometre sınırı var mı?
Cevap; Günlük kiralama fiyatları 150 km ile sınırlıdır. Geçen her km ücreti 10.00 TL' dir. Daha uzun kiralama talepleriniz için Ofislermizden bilgi alınız.

5-Soru; Adrese tesliminiz var mı? Varsa teslimat ücreti ne kadar?
Cevap; Saat 09:00 ile 17:00 Arası adrese teslim ediyoruz. Şehir içi Tek yön teslimat ücreti 750.00 TL. Şehir dışı için ilave 100 km kadar km x 10.00 TL, 100 km den sonra her km için 7.50 TL Diğer mesafeler için ofislerimizden fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

6-Soru; Tek günlük/Saatlik kiralık araç veriyor musunuz?
Cevap; En az 3 günlük kiralık araç verebiliyoruz. Bir saat için araç kiralamak isteseniz dahi en az 3 gün olarak ödeme yapmanız gerekiyor.

7-Soru; 1 Hafta araç kiraladım işim çıktı 5 gün sonra iade etmek istiyorum. geri kalan 2 günlük ücreti iade ediyor musunuz?
Cevap; 2 günlük ücret iade edilmiyor, fakat 6 ay içerisinde, musait otopark durumuna göre, kalan 2 gün süreyi tek bir seferde kullanılması şartı ile yeni kira sözleşmesine ilave edilebiliyor.

8-Soru; Kiraladığım aracı akşam saat 21:00 de kiralamak istiyorum, 24 saat sonra 21:00 de mi iade edeceğim?
Cevap; Kiraladınız gün sayısı doğrultusunda, Araç kiralarken müsait her saat alabiliyorsunuz fakat iade ederken saat 12:00 geçmeyecek şekilde iade alıyoruz. Talep yoğunluğu doğrultusunda bu saatte azda olsa esneklik oluyor.

9-Soru; Kiraladığım aracı çekmişler ne yapmalıyım?
Cevap; Sarp Ofislerini arayarak yetkili personelimizden yardım isteyebilirsiniz. Personellerimiz kiralık aracı otoparktan çıkarmak konusunda yetki belgeleri ile birlikte size yardımcı olacaktır. Tüm masraflar kiracıya aittir. Lütfen Trafik kurallarına uyalım.

Telefon Whatsapp Konum